NABÍZÍME VÁM | Kamarád Nenuda z.s. | hlídání dětí, mimiškolka, tábory, cvičení pro ženy, kroužky pro děti, Zlín, cvičení pro miminka


Hlídání dětí

Hlídání dětí

Potřebujete si něco zařídit a nemáte nikoho, kdo by vám pohlídal Vaše děti? Nebo je nestíháte vyzvednout ze školy či školky? Kamarád - Nenuda vám rád pomůže! Postaráme se o vaše děti od pondělí do pátku od 8.00 do 18.00 hodin.

Herna

Herna

Nabízíme Vám možnost využití naší herny. Herna je otevřená v pondělí a středu 9.30 - 11.30 hodin. Po předešlé domluvě lze hernu využít i déle nebo i v jiný termín. V sobotu a v neděli je možné hernu i s tělocvičnou pronajmout na oslavu nebo jinou vlastní aktivitu.

Pro firmy a jiné zaměstnavatele

Pro firmy a jiné zaměstnavatele

Úspěšný zaměstnavatel ví, jak důležitá je péče o zaměstnance. Pokud chce dosahovat lepších výsledků, mít loajální a efektivně pracující zaměstnance, musí se zajímat i o jejich rodiny.

Oslava narozenin

Oslava narozenin

Nabízíme Vám možnost uspořádání oslavy pro dospělé nebo pro dospělé s dětmi.

Pro rodiny

Pro rodiny

Rodina je to nejdůležitější, proto připravujeme akce pro celé rodiny a všechny generace. Snažíme se , aby rodina měla možnost trávit spolu co nejvíce času a využila ho pro všechny členy příjemným a zajímavým způsobem.

Pro školáky

Pro školáky

V našem centru mají děti možnost připravit se na další den do školy. Doučovat se předmět, který jim ve škole moc nejde. Předškoláčci zde mohou navštěvovat kroužek předškoláček, který jim usnadní vstup do školy.

Pro dospělé

Pro dospělé

Pořádáme kurzy a semináře pro ženy i muže věnující se zdravému životnímu stylu, vyvážené stravě, pohybu, péči o tělo i duši, kosmetice, výživě a výchově dětí i vztahům.

Pro seniory

Pro seniory

Pro spokojený a příjemně naplněný život nabízíme seniorům kurzy cvičení a aktivity, které si mohou užít sami nebo se svými dětmi a vnoučaty. Ti aktivnější mohou společně vyrazit třeba na dovolenou do Chorvatska.


Kamarád - Nenuda z.s.

Gahurova 5265
760 01 Zlín

Telefon: 777 779 027
E-mail: kamarad@nenuda.eu

Číslo bankovního účtu:220100011/0300

Facebook

Code by PCHweb.cz