NABÍZÍME VÁM | Kamarád Nenuda z.s. | hlídání dětí, mimiškolka, tábory, cvičení pro ženy, kroužky pro děti, Zlín, cvičení pro miminka


Hlídání dětí

Hlídání u nás

Každý rodič si potřebuje občas něco vyřídit, zařídit. S dítětem to sice jde, ale pro dítě i pro rodiče je pohodlnější, pokud tuto akci stráví každý po svém. Pro rodiče je to rychlejší a pro děti zase zábavnější. Proto nabízíme hlídání vaší ratolesti v naší herně. Hlídání může být pravidelné, občasné nebo jednorázové podle Vaší potřeby. Hlídání dětí probíhá od pondělí do pátku od 8.00 do 16.00 hodin, jinak dle domluvy.


 

Hlídání v domácnosti

Pokud Vaše dítě například onemocní, a vy zrovna potřebujete být v práci nebo musíte něco zařídit mimo domov, můžeme se o ně postarat u Vás doma. Stačí nám jen zavolat a domluvit se.


 

Vyzvednutí ze školy a ze školky, doprovod do kroužků

Nestíháte, nebo máte pravidelnou poradu v době, kdy Vašemu dítěti končí škola nebo družina? Postaráme se o jeho vyzvednutí nebo převedení do kroužku nebo z kroužku, kamkoli budete potřebovat. Můžeme ho zavést domů, k babičce nebo k nám do herny, kde si ho vyzvednete podle vlastní potřeby.Kamarád - Nenuda z.s.

Gahurova 5265
760 01 Zlín

Telefon: 777 779 027
E-mail: kamarad@nenuda.eu

Číslo bankovního účtu:220100011/0300

Facebook

Code by PCHweb.cz