NABÍZÍME VÁM | Kamarád Nenuda z.s. | hlídání dětí, mimiškolka, tábory, cvičení pro ženy, kroužky pro děti, Zlín, cvičení pro miminka


Pro školáky

Příprava dětí do školy

Každý rodič jistě ocení, když přijde večer unavený z práce a doma na něj bude čekat potomek s připravenou taškou a naučený na druhý den do školy, a ne dítě, které ve chvíli, kdy otevřeme dveře, potřebuje pomoc s domácím úkolem nebo vyzkoušet z probírané látky. Tyto ušetřené chvíle může rodina trávit společně a bez zbytečného stresu. Proto Vám nabízíme přípravu školáků na druhý den do školy, pomůžeme jim napsat domácí úkol, vyzkoušíme je z probíraného učiva, dohlédneme na přípravu jejich aktovky.

Doučování dětí na úrovni ZŠ

Po konzultaci (osobní, telefonické) zajistíme doučování z konkrétního předmětu, který Vaše dítě momentálně trápí.

 

Kurzy pro děti

Nabízíme zajímavé pohybové a výtvarné kroužky pro děti školního věku. Aktuální nabídku najdete na webových stránkách v sekci Nabídka kurzů 2014 - Pro děti a mládež.

 

Jednorázové aktivity

Pro děti školního věku připravujeme i jednorázové výtvarné či pohybové aktivity- Rodinné zážitkové odpoledne, sportovní odpoledne, Velká zlínská drakiáda apod.

 

Příměstské tábory

Každoročne nabízíme v době letních prázdnin příměstské tábory. Každý rok nabízíme různá témata, vybere si opravdu každý. Aktuální nabídku nalezenete v sekci Příměstské tábory 2014.


Kamarád - Nenuda z.s.

Gahurova 5265
760 01 Zlín

Telefon: 777 779 027
E-mail: kamarad@nenuda.eu

Číslo bankovního účtu:220100011/0300

Facebook

Code by PCHweb.cz